Anunț modificare program cu publicul

ANUNȚ IMPORTANT

În contextul actual al problemelor generate de infecția cu coronavirus, vă rugăm ca cererile pentru diverse adeverințe sau certificate, petițiile precum și transmiterea corespondenței adresată instituției noastre să se realizeze cu preponderență prin intermediul poștei electronice la adresa de e-mail: primaria_masloc@yahoo.com, la numărul de fax 0256/231209 sau prin intermediul Poștei Române.

La cererea dv, actele solicitate vi le putem expedia prin email sau prin poștă la adresa indicată de dv.

Pe situl nostru www.comunamasloc.ro, la subsecțiunea Compartimente și servicii publice se găsesc modele de cereri și formulare utile.

În cazuri excepționale generate de urgența rezolvării problemei sau volumul mare de documente, acestea vor fi aduse direct la Registratura Primăriei com. Mașloc, cam.11.

Vă mulțumim pentru înțelegere!